O nas

Centrum Medyczne Signum to zespół poradni specjalistycznych oraz poradnia POZ.

Świadczenia POZ, otolaryngologii, neurologi, okulistyki, okulistyki dziecięcej, oraz chorób płuc wykonujemy w ramach umów z NFZ. Oprócz tego, z naszych usług korzystają ubezpieczeni w Allianz, Tu Zdrowie, Polsko-Amerykańskim Systemie Medycznym – II, PZU Życie i CMP.

Ośrodek zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Bażantów 6C, na granicy dzielnic: Piotrowice i Kostuchna. Odległość od centrum miasta jest niewielka. W pobliżu przychodni znajduje się ogólnodostępny parking oraz przystanek komunikacji miejskiej.

Przychodnia znajduje się na pierwszym piętrze budynku CUBE Centrum Handlowego Bażantowo. Dostęp dla osób niepełnosprawnych oraz rodziców z wózkami zapewnia winda.

Spółka „SIGNUM BEATY” JANUSZ KUSTRZĘPA, GRZEGORZ HANDWERKER SPÓŁKA CYWILNA otrzymała dofinansowanie na realizację Projektu ze środków Programu Operacyjny Inteligentny Rozwój Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Tytuł projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla „SIGNUM BEATY” JANUSZ KUSTRZĘPA, GRZEGORZ HANDWERKER SPÓŁKA CYWILNA
Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.