Centrum Medyczne Signum
https://www.signum-katowice.pl/o_firmie/index.html
Drukuj grafikę : tak / nie

O firmie

Centrum Medyczne Signum to ponad 40 poradni specjalistycznych oraz wiedza 60 cenionych i doświadczonych lekarzy specjalistów.

Jesteśmy nowoczesnym, wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym zlokalizowanym w Katowicach, przy ul. Bażantów 6C (na granicy dwóch dzielnic: Piotrowic i Kostuchny).

Świadczymy usługi dla Pacjentów ubezpieczonych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Oprócz tego, z naszych usług korzystają ubezpieczeni w Medicover, Allianz, Signal Iduna, Polsko-Amerykańskim Systemie Medycznym - II, PZU Życie i CMP.

Posiadamy kontrakt z NFZ w zakresie: dermatologii, laryngologii, neurologii, okulistyki, okulistyki dziecięcej i pulmonologii oraz podstawowej opieki zdrowotnej  oferujemy pomoc lekarza rodzinnego, internisty i pediatry.

Centrum Medyczne Signum jest przyjazne dla Pacjentów. Niewielka odległość od centrum Katowic oraz duże, bezpłatne i strzeżone parkingi w pobliżu przychodni sprawiają, że zmotoryzowani szybko i komfortowo mogą do nas dojechać. Dla tych, którzy preferują poruszanie się komunikacją miejską, atutem będzie bliskość przystanków autobusowych. Centrum Medyczne Signum mieści się na pierwszym piętrze budynku Cube Centrum Handlowego Bażantowo. Budynek wyposażony jest w windę, co pozwala na wygodnego korzystanie z usług Centrum Medycznego Signum również osobom niepełnosprawnym. Dla najmłodszych pacjentów przygotowaliśmy kącik zabaw.

Spółka "SIGNUM BEATY" JANUSZ KUSTRZĘPA, GRZEGORZ HANDWERKER SPÓŁKA CYWILNA otrzymała dofinansowanie na realizację Projektu ze środków Programu Operacyjny Inteligentny Rozwój Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Tytuł projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla "SIGNUM BEATY" JANUSZ KUSTRZĘPA, GRZEGORZ HANDWERKER SPÓŁKA CYWILNA
Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.